Ultra Herşey Dahil Konseptinde Hizmet Veren Otelimizde

Yiyecek –içecek sunumları

Galeri Resort Hotel misafirlerine 5 yıldızlı hizmet standartlarında Ultra Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir. Otelimizde kahvaltı, geç kahvaltı ögle yemeği ve akşam yemeği açık büfe olarak sunulmaktadır. Sezonda bebek büfemiz ve gözleme servisimiz size öğle saatlerinde hizmet veriyor. Yine gün içerisinde snack sunumu, dondurma, pasta-çay-kahve servisi, waffle ve pişi ikramları ile Galeri Resort mutfağının muhteşem lezzetlerini tadacabileceksiniz. Gece 23:30'dan sonra ise gece büfesi ile açlığınızı giderebileceksiniz. Sezonda pastane ve bebek büfemizde siz değerli misafirlerin hizmetinde olacak.

Ultra Herşey Dahil Konsept Barlar

Galeri Resort Hotel'in lobby bar'ından günün 24 saati faydalanabilirsiniz. Lobby bar ve American bar'da da tüm yerli ve bazı yabancı alkollü-alkolsüz içecekler ve soft içecekler siz misafirlerimize ücretsiz.Günün belirli saatlerinde açık olan Snack bar ve Disco bar'da ise tüm yerli ve alkollü – alkolsüz içecekler ve soft içecekler ücretsiz.

Ücretli hizmetlerimiz

Dileyen misafirlerimiz çamaşırhane, kuaför, masaj ve fotoğraf çekimi gibi hizmetlerimizden ücretli olarak faydalanabilmektedirler.